طراحی سایت اختصاصی


طراحی سایت اختصاصی چیست؟
اگر کسب و کار اینترنتی برای شما بسیار مهم و ارزشمند است نمی توانید از پکیج های آماده استفاده کنید پکیج های آماده طراحی سایت نمی توانند تمام نیاز های شما را فراهم و در اوسط راه شما را رها می کنند.

مزایای طراحی سایت اختصاصی

سرعت لود سایت های اختصاصی :

سایت های اختصاصی با توجه به اینکه کاستوم نوشته می شوند حتی یک خط کد اضافی و یا جداول دیتابیس اضافی را لود نمی کنند به همین جهت سرعت بالا آمادن این سایت ها تقریبا دو برابر سایت های معمولی است

ارتقا در طراحی سایت اختصاصی:

ارتقا به معنی اضافه کردن محصول یا منو نیست ارتقا یعنی خدمات خاص به سایت اضافه کردن مانند بخش پشتیبانی مشتریان ، گارانتی و یا هر فرآیندی که فقط برای شغل شما کاربرد دارد.

امنیت در طراحی سایت اختصاصی:

اگر دنباله امنیت و حفظ اطلاعات خود هستید هیچ راهی به جز استفاده از سایت اختصاصی ندارید با توجه به اینکه سایت های آماده هییچ تعهدی برای امنیت ندارند و ممکن است شرکت های گوناگونی پروسه ارتقا را انجام دهند حفره های امنیتی بسیاری دارند که این مشکل در طراحی سایت اختصاصی اصلا وجود ندارد.

هزینه و زمان طراحی سایت اختصاصی

در طراحی سایت های اختصاصی با توجه به اینکه از فایل های آماده و ویزاردی استفاده نمی شود، مدت زمان پیاده سازی افزایش می یابد و همین امر باعث افزایش قیمت این گونه سایت ها نیز می شود البته کیفیت بالا هزینه را جبران می کند

نظرات

پست‌های معروف از این وبلاگ

طراحی سایت حرفه ای

چگونه رتبه سايت خود را در الکسا alexa بالا ببريم